Markanız için doğru stratejiler, çarpıcı ve yalın tasarımlar, doğru iletişim dili…

Sparrow reklam ajansı, 2013 yılında kuruldu ve kısa sürede birçok marka ile ortaya başarılı işler koymayı başardı. Bu başarının ardında marka ve ajans iletişiminin ötesine geçmek, dinlemek, anlatabilmek ve yapılan işin ne kadar değerli olduğunu görmek yatıyor.

Yaşadığımız dünya bizden milyarca yıldan fazladır hikaye biriktiriyor. Biz insanlar ise sadece 150 bin yıldır bu hikayelerin ortağıyız. Bu hikayeleri görmek ve insanın bu hikayelere kattığı renkleri anlamak, işte ekibimizin bilincinde olduğu fenomen budur. Ve bu fenomen markadan insana, insandan iletişime reklamın ana temasını gizleyen yaratıcı güçtür.

Bildiğimiz işin uzmanı, uzmanlığımızın olmadığı konularda insan sarrafıyız! Her türlü yaparız.

Kurulduğumuz günden bu güne bizden istenen her işi layıkıyla yerine getirdik. Yaptığımız her işte kendi uzmanlığımızla çevremizin uzmanlığını birleştirdik.Ortaya çıkan sonuçlara bakınca diyebiliyoruz ki, herkes kendi bildiği işi yaparsa dünya daha iyi bir yer olur…

Peki Sparrow ajans, diğer reklam ajanslarından ya da web tasarım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;
Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Srn Reklam ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki hiç bir web tasarım yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

Diğer reklam ajanslarından ve web tasarım firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Sparrow ajansı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...